Meggle Meggle

Předchozí Další

Akce

MEGGLE je moderní firma, která se snaží svým zákazníkům přinášet kvalitní produkty také formou pestrých zážitků s chutí a zdravým životním stylem.

Široké využití produktů MEGGLE pro studenou i teplou kuchyni předvádíme již několikátým rokem na různých food festivalech. Po úspěšné loňské premiéře přinášíme na food festivaly i letos koncept Vylehčené bistro. Renomovaní kuchaři pro něj připravují a prezentují originální recepty z produktů MEGGLE, zaměřené na netradiční a vyvážené kombinace surovin a samozřejmě vynikající chuť.

Vylehčené bistro 2018 nabízí pod taktovkou finalistky MasterChef a známé food bloggerky Kačky Tiché vymazlené chuťovky jako Bulku z Cottage Cheese s hráškovou pěnou, proteinové smoothie z čerstvých malin nebo Vylehčený wrap s Cottage Cheese a lososovou šunkou.

Mnohé z produktů MEGGLE jsou díky vysokým podílům bílkovin pro aktivní životní styl a sport. Produkty z nové řady Active Protein mají možnost ochutnat návštěvníci různých sportovních akcích, kterých se s našim MEGGLE týmem pravidelně účastníme. Například nás můžete pravidelně potkat na závodech Run Czech. Sportovcům a divákům nabízíme efektivní a chutné dobití energie.

Termíny akcí

Vylehčené Bistro      

2.9.  FOOD piknik, park Ladronka Praha

Sportovní akce         

Účastníme se série regionálních i národních běhů RunCzech, které se těší stále větší popularitě mezi širokou veřejností.

Beachragby v Ostravě    28.7.
Barvám neutečeš Pardubice 18.8.
Urban Challenge Ostrava 25.8.
Barvám neutečeš Plzeň 1.9.
Birel grand prix Praha 8.9.
½ Maraton Olomouc    15.9.
Fitness Day Sensation Brno   22.9.
22 Top Fitness Víkend Bystřice na Pernštýnem 19 - 21.10.
LITEX Aerobic SHOW 16 Litomyšl  3.11.
Body in Action 6 Brno 10.11.